1. Anasayfa
  2. Teknoloji
  3.  Gamepower Warlock Compact Oyuncu Klavyesi İnceleme

 Gamepower Warlock Compact Oyuncu Klavyesi İnceleme

«
Gamepower-Warlock-Compact-Oyuncu-Klavyesi-2-640

Her oyuncu hızlı ve tepkime süresi en az ekipmanlara sahip olmak ister. Burada da mekanik klavyeler ön plana çıkıyor. Haydi Mekanik ve fiyat performans Gamepower Warlock Compact oyuncu klavyesi incelemesine başlayalım!

1-Gamepower Warlock Compact Oyuncu Klavyesi Dış kasa ve Işıklandırma

Gamepower Warlock Compact Oyuncu Klavyesi bizi ergonomik bir yapıyla karşılıyor tuşlar hafif kavisli böylece uzun süreli kullanımlarda el, bilek ağrıması gibi sorunlar engellenmeye çalışılmış.Ön tarafı alimünyum, arka kısmı sert plastik bir yapıda. Klavyenin en öne çıkan özelliği tabiki b,oyutu. Klavyemiz 87 tuş ile çantaya koyulabilecek boyutlarda. Taşıma sıkıntısı böylece kalkmış oluyor. Num-lock tuşları  kaldırılmış kimisi bu tuşları gereksiz bulur kimisi için olmazsa olmazdır bu size kalmış. Işıklandırması da gayet yeterli. Geceleri rahatsız edicek seviyede değil.

2-Tuş Hissiyatı ve Switchler

Gamepower Warlock Compact Oyuncu Klavyesi tuş hissiyatı gayet hoş. Zaten söylediğimiz üzere mekanik klavye Membranlara göre çok daha keyifli. Switch olarak Outemu switchler kullanılmış. Zaten meşhur bir tür. Switchlerin basış ömrü 50 milyon oldukça uzun ömürlü. 2 switch seçeneği sunulmuş blue(mavi) veya black(siyah) switch.

 Gamepower Warlock Compact Oyuncu Klavyesi İnceleme
 Gamepower Warlock Compact Oyuncu Klavyesi İnceleme

3-Kimler için uygun?

Klavyeyi üreten firma olan Gamepower ilk başta oyunculara yönelik klavyeler yapsa da gayet yazı yazma için de kullanılabilir çünkü mekanik bil klavye ve hızlı yazmayı sağlıyor ayrıca ergonomik yapısı sayesinde yine yazı yazmak için de birebir. Oyun için bahsetmiyorum bile. Ayrıca turnuvalara katılan e-spor oyuncuları da rahatça kullanılabilir bunun sebebi de küçük ve taşınabilir yapıya sahip. Gampower bize birçok imkanı sağlamış durumda.

[box type=”alert-info”]En iyi PUBG deneyimi için: Pubg Hileleri Nasıl Yapılır? Pubg Hileleri İndir 2022[/box]

4-Fiyatlandırma, Alınır mı Alınmaz mı? Ve Markanın İlerleyişi

Geldik incelememizin son bölümüne. İncelediğimiz Gamepower Warlock Impact mekanik oyuncu klavyemizin fiyatı 180 ile 200 tl arasında değişmektedir. Bunun sebebi de dolar kuru olarak belirtelim. Özellikleri ile fiyatını bir kefeye koyarsam gerçekten çok başarılı bir klavye olmuş diyebilirim.

Rakip oyuncu klavyelerine göre gerçekten çok dolu bir klavye Gamepower hiçbir şeyden kısmamış. Her oyuncunun istediği özellikler bu klavyede mevcut. Gamepower bunu son dönemlerde başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor özellikle bu dolar kurunun fırladığı dönemlerde bize bu fiyatlar ilaç gibi geliyor eğer bu şekilde devam ederlerse ilerde doğru yerlerde doğru markaları görmeye başlayacağız sanırım.

 

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *