1. Anasayfa
  2. Meraklısına
  3. Mitsubishi Grandis 2.0 DI-D Nasıl Bir Araba?

Mitsubishi Grandis 2.0 DI-D Nasıl Bir Araba?

«
mitsubishi-grandis

Mitsubishi Grandis, Mitsubishi Motors tarafından 2003’ten 2011’e kadar üretilen tam boyutlu bir MPV modelidir.

Bu araç, eski Mitsubishi Space Wagon’un yerini alır ve Japonya, Asya, Avrupa, Okyanusya, Meksika, Honduras, Jamaika ve Güney Amerika’da satışa sunulmuştur. Dört silindirli ve Volkswagen DI-D turbo dizel motor seçeneklerine sahiptir.

Geniş bir aile arabası olan Grandis gerçekten de çok rahat ve sorunsuz bir otomobil. Volkswagen üretim sürecinde destek aldı. Araçta ABS, ESP, dijital klima kontrolü, 6 hava yastığı, hız sabitleyici, elektrikli camlar ve aynalar ve yol bilgisayarı gibi özellikler bulunuyor. Grandis’te Volkswagen’in 2.0 litrelik dört silindirli dizel motoru kullanılıyor. Bu motor 136 beygir güç ve 310 Nm tork üretiyor.

Mitsubishi Grandis Özellikleri

Araç şehir içinde 8,5 litre, şehir içinde ise 5,7 litre benzin tüketiyor. Grandis, 6 ileri manuel ve CVT otomatik şanzıman seçenekleri sunuyor. Yüksek gövde sayesinde, uzun boylu insanlar için oturma pozisyonu olduğunca rahattır. Kabinde tavan boşluğu ile yeterli alan var.

mitsubishi-grandis
mitsubishi grandis

Tüm kamyonlar gibi iniş komutası mevcut. Kendinizi ayarlamaya çalışırsanız, görünürlük büyük olasılıkla azalır veya direksiyon simidi garip bir konumda olur. İç astar, bazı yerlerde alüminyum ekler ile yumuşak plastikten yapılmıştır.

Yarım daire biçimli orta konsol otomatik vites kolunun, kolçakların ve kapı kollarının uygun yerleşimi ile  her şey olabildiğince rahat ve düşünceli. Sadece radyo kontrolünün düğmeleri biraz öne çıkıyor. Tercih edebileceğiniz ve güvenle kullanabileceğiniz bir arabadır.

Mitsubishi Grandis Piyasa Değeri Nedir?

Hem normal koşullarda hem de zorlu koşullarda beklentilerinizi karşılayan Mitsubishi Grandis modeline ait güncel fiyat  KDV dahil 670.000 TL den başlamaktadır. Almak istediğiniz takdirde aracın teknik özelliklerine göre fiyat değişebilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *